KAVA, DESERTAS... O GAL KAVOS SKONIO DESERTAS?

Na, pasirodykit tikrieji kavos mylėtojai, kuriems pasisėdėjimas ar pertraukėlė be kavos yra tikras nesusipratimas. Nebijokit, tikrai neversime jūsų atsisakyti šio malonumo – jį stipriai palaikome, todėl manome, kad puikus derinys gali būti ne tik kava ir desertas, bet kava ir kavos skonio desertas ir… žinoma dar kavos. 

Kas yra geras kavos ir deserto derinys? Iš tiesų niekas nežino. Tiesiog dėl skonio sunku ginčytis, o kavos ir desertų įvairovė yra didžiulė. Ir visgi tam tikrų principų kavos moksliukai mus gali išmokyti. Nes pasak jų, kava ir desertas susitikę turėtų ne RĖKTI vienas ant kito, o papildyti, sukurdami nuostabią visumą. Tai kaip žinoti kas susirimuos, o kas ne?

Galima skirstyti pagal tam tikras desertų ir kavos grupes. Pavyzdžiui, šokoladiniai desertai: tamsaus ar pieniško šokolado, tortai, sausainiai, eklerai – visi jie puikiai dera su ryškaus skonio tiršta kava, kuri yra sumalta iš gerai paskrudintų pupelių. Arba kreminiai pyragaičiai su maskarpone ar putėsiais, viskas kas yra švelnu ir saldu puikai derės su lengvai paskrudinta ir švelnia kava, kuri pati iš savęs turės vos jaučiamo saldumo. Dar yra desertai, kurie yra iš lazdyno riešutų ir šokolado, ir uogienės, ir dar kremo – turtingi ir spalvoti. Tai prie šio derinio lieka pridurti lengvą kavą su švelnia rūgštele. O pavyzdžiui, vaisių ar sezoninių uogų desertas puikiausiai derės su lengvai paskrudinta švelnia kava. Na, o tiems, kam kavos niekada negana, geriausias derinys yra kava ir kavos skonio desertas arba kapucino, arba moccachino, arba... Jūs geriau nuspręskit! 

Tai norime tik jums pranešti, kad mūsų kavinėse galite paragauti nuostabios rūšinės kavos, kurią kruopščiai atrinko mūsų draugiai iš Huracan caffee, arba šios kavos galite įsigyti tiesiog čia. Čiao!

Nuotrauka: Rytis ŠeškaitisSekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis October November December