PASIEKIMAI

  • 2014 Apdovanojimas už Geriausio visuomeninio interjero dizainą
  • 2015 Apdovanojimas už Geriausio visuomeninio interjero dizainą
  • Ali šokoladinės pakuotė pasauliniame geriausių pakuočių dizaino šimtuke

ISTORIJA

Prieš keletą metų ieškodamas savęs ir dar neregėtų potyrių leidausi į kelionę po Europą. Kelionės metu supratau, kad konditerijos pasaulis Lietuvoje yra mažai atrastas. Tad grįžęs į Lietuvą Ali įsisuko į šiuolaikinės konditerijos kūrimą ir jau dešimtemį per konditerijos skonį pasakoja gero šokolado istoriją bei demonstruoja neišsemiamą kūrybinį polėkį. Ali, įtraukęs kone visą savo šeimą į konditerijos gamybą, ją pavertė vienu iš gyvenimo tikslų  būti moderniausia aukštosios konditerijos įmone Baltijos šalyse ir savo klientus supažindinti su išskirtine ir aukščiausios kokybės konditerija. Šiuo metu jau veikia penkios modernios šokoladinės Vilniuje ir Kaune bei internetinė parduotuvė, o pats Ali yra belgiško šokolado Callebaut ambasadorius Lietuvoje.

VIZIJA – Moderniausia aukštosios konditerijos įmonė Baltijos šalyse

MISIJA – Kurti ir gaminti kokybišką, rankų darbo ir išskirtinio dizaino konditerinę produkciją.

NUOLATINIS TOBULĖJIMAS

Ali šokoladinėje dirbanti profesionali konditerių komanda pasirūpina ne tik nuostabia produkcijos išvaizda, bet ir šviežumu. Gamyboje naudojami išskirtiniai ir natūralūs ingredientai: tikras belgiškas šokoladas, sodraus skonio itališkos pistacijos, negirdėtos Tonka kavos pupelės, Yuzu kvapusis mandarinas ir daug kitų ypatingų skonių. Neužmirštami ir tokie vietiniai ingredientai kaip lietuviški čiobreliai, šaltalankiai ar sezoninės lietuviškos uogos.

Kaip komanda, siekdama nuolatinio tobulėjimo, šokoladinės konditeriai rūpinasi ne tik tobulu skoniu, bet ir išskirtine išvaizda, todėl gamyboje nebijo taikyti naujausių pasaulinės konditerijos tendencijų, kurias išvysti ir paragauti yra vertas kiekvienas klientas.

Pats didžiausias įvertinimas mums yra Jūsų apsilankymas mūsų šokoladinėse, nes saldumynai yra euforija, kuria norime dalintis kartu su Jumis!