ALI šokoladinė

NAUJIENA

TORTŲ IR DESERTŲ
PRISTATYMAS Į NAMUS VILNIUJE*

UŽSAKYTI

*MINIMALUS UŽSAKYMAS MIESTE – 20 EUR, RAJONE - 50 EUR.
PRISTATYMAS KITĄ DIENĄ (IŠSKYRUS SEKMADIENĮ).

Dėl užsakymų kituose miestuose teirautis
uzsakymai@alisokoladine.lt arba +370 675 41148

PASIEKIMAI

  • 2014 Apdovanojimas už Geriausio visuomeninio interjero dizainą
  • 2015 Apdovanojimas už Geriausio visuomeninio interjero dizainą
  • Ali šokoladinės pakuotė pasauliniame geriausių pakuočių dizaino šimtuke

ISTORIJA

„Prieš keletą metų ieškodamas savęs ir dar neregėtų potyrių leidausi į kelionę po Europą, kurios metu supratau, kad konditerijos pasaulis Lietuvoje yra mažai atrastas“. Tad grįžęs į Lietuvą Ali įsisuko į šiuolaikinės konditerijos kūrimą ir jau penkerius metus per konditerijos skonį pasakoja gero šokolado istoriją bei demonstruoja neišsemiamą kūrybinį polėkį. Ali į konditerijos gamybą įtraukęs kone visą savo šeimą, ją pavertė vienu iš gyvenimo tikslu - būti moderniausia aukštosios konditerijos įmone Baltijos šalyse, ir savo klientus supažindinti su išskirtine ir aukščiausios kokybės konditerija. Šiuo metu jau veikia keturios modernios šokoladinės Vilniuje ir Kaune bei internetinė parduotuvė, o pats Ali yra belgiško šokolado „Callebaut“ ambasadorius Lietuvoje.

VIZIJA – Moderniausia aukštosios konditerijos įmonė Baltijos šalyse

MISIJA – Kurti ir gaminti kokybišką, rankų darbo ir išskirtinio dizaino konditerinę produkciją.

NUOLATINIS TOBULĖJIMAS

Ali šokoladinėje dirbanti profesionali konditerių komanda pasirūpina ne tik nuostabia produkcijos išvaizda, bet ir šviežumu. Gamyboje naudojami išskirtiniai ir natūralūs ingredientai: tikras belgiškas šokoladas, sodraus skonio itališkos pistacijos, negirdėtos Tonka kavos pupeles, Yuzu citrina ir daug kitų ypatingų skonių. Neužmirštami ir tokie vietiniai ingredientai, kaip lietuviški čiobreliai, šaltalankiai ar sezoninės lietuviškos uogos.

Kaip komanda, siekdama nuolatinio tobulėjimo, šokoladinės konditeriai rūpinasi ne tik tobulu skoniu, bet ir išskirtine išvaizda, todėl gamyboje nebijo taikyti naujausias pasaulinės konditerijos tendencijas, kurias išvysti ir paragauti yra vertas kiekvienas klientas.

„Pats didžiausias įvertinimas mums yra Jūsų apsilankymas mūsų parduotuvėse, nes saldumynai yra euforija, kuria norime dalintis kartu su Jumis!“