YPATINGOMS PROGOMS

Nors kurti šventinę nuotaiką siekiame kasdien, išskirtinės progos yra tinkamiausias metas dar didesniam dėmesiui. O visų ypatingų progų laukiamiausias akcentas yra t o r t a s, kurio skonis atmintyje įrašo gražiausias šventės akimirkas. Išskirtiniai, elegantiškos formos tortai yra tai, ką mes sugebame geriausiai. O jei torto pasirodytų per mažą, pasirūpinsime ir patogiomis tartaletėmis ar mini desertais. Šventinių tortų ir desertų kataloge atraskite Jūsų norus atitinkantį skonio ir vaizdo derinį.

Jei turite klausimų ar jau išsirinkote būsimą šventinį tortą susisiekite!

DOVANOMS IR VERSLUI

Ypatingi, solidūs, skoningi ir patikimi, tai Jums paruošti įvairūs dovanų rinkiniai. Pradžiuginkite savo artimuosius ir draugus jau pamėgtais „Macarons“ sausainiais, triufeliais ar kitais šokoladiniais gardėsiais.

Skiriame ypatingą dėmesį verslo klientų poreikiams. Kuriame desertus, tortus ir jų pateikimo sprendimus įmonių šventėms, vakarėliams ir kitiems renginiams. Gaminame dovanas ir teikiame specialius pasiūlymus pagal Jūsų pageidavimus, įmonės viziją. Visuomet atsižvelgiame į individualius norus ir siekiame juos įgyvendinti. Kviečiame Jus atsivertus mūsų katalogą patirti labiausiai svaiginančius konditerinius nuotykius.

Jei turite klausimų ar jau išsirinkote būsimą dovaną susisiekite!