SALDŪS SVEIKINIMAI MOKYTOJAMS

Gelstantys medžių lapai pranašauja ne tik ateinantį rudenį, bet su juo ir gražią, ne tik vaikų, bet ir tėvelių laukiamą, Rugsėjo 1-osios šventę.  Ir nors žinome, jog šią dieną dangų siekiančių kardelių puokštė jau tapo klasika kiekvieno mokytojo namuose, siūlome Jų dieną praskaidrinti ne tik gėlėmis, bet ir saldumynais.

Mūsų asortimente rasite gausų pasirinkimą dovanų, tinkamų šiai ypatingai progai. Vienas pagrindinių šventės bestselerių – PRALINE saldainiai. Traškaus juodojo šokolado kevale slypi įvairūs kreminės tekstūros įdarai, tokie kaip: sūrios karamelės, šaltalankių, pistacijų ar net čiobrelių. Žinoma, nepamirškime ir PRALINE DIP saldainių! Šie niekuo savo pradininkui – PRALINE saldainiui nenusileidžiantys skanumynai skiriasi ne tik savo tekstūra, bet ir skonių pasirinkimu.Burnoje tirpstantis juodasis bei pieniškas šokoladas, pagardintas mėtų ir citrinų, anyžiaus karamelės, medaus bei balzamiko ir begale kitų skonių.

Palepinti mylimus mokytojus taip pat kviečiame aibes pagyrų sulaukiančiais kitais šokoladiniais gardėsiais. Migdolų bei lazdynų riešutų dražė aplietos juodojo, pieninio ar balto šokolado glaistu ir pagardintos liofilizuotomis uogomis, „Maldon“ druska, aukso dulkėmis ar kakava. Kiek ryškesnės skonių paletės mėgėjams siūlome liofilizuotų aviečių, kavos ir medaus ar baltojo šokolado bei degtinės triufelius, taip pat verta paragauti ir figų šokolade. Na ir, žinoma, mūsų naujausia produkcija: juodojo ar pieninio šokolado rošė ir oranžetės – apelsinų cukatų lazdelės, aplietos juoduoju šokoladu.

Šokoladas skardinėje – ne tik unikalios išvaizdos, bet ir ypatingo skonio pasirinkimas. Čia rasite „užkonservuotus“ apelsinų ar juodąjį šokoladus, pagardintus cukruotomis pistacijomis ir sirupe virtais apelsinų griežinėliais.

Žinoma, negalime nepaminėti ir mūsų jau puikiai pažįstamų MACARON sausainių! Šiems burnoje tirpstantiems prancūziškiems sausainėliams sunkiai atsispiria ne tik mažieji mūsų klientai, bet ir suaugę smaližiai, o tai šiuos gardėsius padaro puikia dovana.

Visus šiuos skanėstus galite įsigyti ne tik po vieną, tačiau ir dovanų rinkiniuose! Šokolado gardėsiams kviečiame pasirinkti originalaus stiliaus cilindrines dėžutes. Taip pat, siekiant dar įspūdingesnės dovanos, siūlome keletą skirtingų  gaminių pateikti mūsų tvirtose, itin stilingose dovanų dėžėse,  o ant kiekvienos mokytojui perkamos dovanos prikabinsime sveikinimo kortelę, skirtą būtent Jiems!

Rugsėjo 1-osios proga nustebinkite vieną svarbiausių gyvenimo kelyje sutinkamų žmonių – mokytoją! Na, o užsukę dovanos, nepamirškite palepinti ir savęs. Naujus mokslo metus kviečiame pradėti saldžiai!Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis October November December