SALDŽIAM ŠV. VELYKŲ STALUI

Kaip Jūs įsivaizduojate savo Šv. Velykų stalą? Mes – gausų, margą ir svarbiausia – SALDŲ!

Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių, planuojame vėl būti kartu su šeimomis bei artimaisiais, dalintis šypsenomis, juoku ir įspūdžiais. Tad leiskite ALI ŠOKOLADINĖS meistrams pasirūpinti, jog įspūdžiai po Jūsų velykinių vaišių išliktų dar ilgai!

Išskirtinai šiai šventei mūsų komandos šiemet siūlomas tortas – prancūziškojo Forêt Noire įkvėptas „Juodasis miškas“ patiks ne tik šokolado fanatikams, bet ir patiems išrankiausiems. Dieviškas šokolado putėsis tirps burnoje, o viduje maloniai nustebins vyšnių įdaras, suteikiantis tortui rūgštelės, gaivumo ir dar daugiau žavesio. Kakavinis biskvitas ir traškus šokoladinis sausainis pridės dar trupinėlį laimės ragaujant, o viską vainikuos ypatingas baltojo šokolado, vanilės ir vyšnių degtinės kremas.

Norisi dar daugiau skonių ir įvairovės? Velykų kiškutis šiemet neša ne margučius, o įvairiaspalvius MACARON sausainėlius, kurių sunku nepastebėti, o dar sunkiau jiems atsilaikyti! Iš plataus skonių asortimento mėgstamiausią išsirinks visi, o spalvų gausumas Jūsų velykiniam stalui suteiks dar daugiau šilumos ir žaismingumo.

Jeigu torto Jums per daug ar po tiek gardėsių vis dar norisi kažko nepaprasto, kviečiame paragauti mūsų naujojo kekso su apelsinų cukatais. Drėgnas ir minkštas, pagardintas apelsinų cukatais, džiovintomis spanguolėmis ir pieninio šokolado kremu, o galiausiai aplietas pieninio šokolado glazūra. Tirpstantis burnoje derinys nepaliks abejingų ir papuoš ne tik Jūsų stalą, bet ir svečių veidus šypsena! 

ALI ŠOKOLADINĖ visuomet pilna naujienų ir įvairovių Jūsų stalui, tad kviečiame pasižvalgyti po E-parduotuvę arba užsukti gyvai į šokoladines Vilniuje bei Kaune ir išsirinkti skaniausias vaišes Jūsų Velykų stalui! 

Atsipalaiduokite ir leiskite mums pasirūpinti Jūsų saldžiomis Velykomis!Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis October November December